Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Geodeta Warszawa
Pracownik ds. geodezji kolejowej

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Warszawa
praca stacjonarna
1331 dni temu

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Centrala Spółki poszukuje osób na stanowisko

Stanowisko ds. geodezji kolejowej

(umowa na czas określony w celu zastępstwa pracownika)

Miejsce pracy: Warszawa
numer referencyjny: Z/IGK/49/07/20
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • opracowywanie standardów technicznych i stałe monitorowanie prac geodezyjnych prowadzonych na obszarze kolejowym dla zapewnienia jednolitości i poprawności opracowań geodezyjnych wykonywanych na potrzeby Spółki,
  • nadzorowanie wykonywanej dokumentacji geodezyjnej dla prac utrzymaniowych prowadzonych przez jednostki organizacyjne Spółki,
  • gromadzenie i prowadzenie numerycznego zasobu kartograficznego na potrzeby Spółki,
  • uzgadnianie i gromadzenie geodezyjnej dokumentacji technicznej w zakresie geometrii torów,
  • nadzorowanie zasad podziałów gruntów kolejowych i wyłączanie/włączanie do terenów zamkniętych.
Wymagane kwalifikacje:
  • wykształcenie średnie techniczne, preferowany kierunek geodezja,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego, w tym 1 rok pracy na stanowisku związanym z geodezją i nieruchomościami,
  • wiedza zawodowa z zakresu geodezji i nieruchomości,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość programów AutoCad, Microstation, Winkalk,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych, których podanie nie wynika z przepisów prawa, przez PKP Polskie Linie Kolejowe Spółka Akcyjna z siedzibą znajdującą się pod adresem: 03-734 Warszawa, ul. Targowa 74, w celu rozpatrzenia mojej kandydatury na potrzeby niniejszej rekrutacji.”

W przypadku braku takiej klauzuli kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte wraz z powiadomieniem o błędnie złożonej aplikacji i konieczności ponownego złożenia aplikacji z wyrażoną zgodą lub ograniczeniem zakresu danych do wymaganego przepisami prawa. Pełen obowiązek informacyjny administratora danych zostanie wykonany wobec aplikującego w formularzu rekrutacyjnym.

Użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku. Oferta pracy dla wybranego kandydata może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.

Korzyści dla Ciebie:
  • Umowa o pracę
  • Ulgi na przejazd koleją w Polsce i za granicą
  • Opieka medyczna
  • Przyjazna i partnerska atmosfera
  • Program sportowo-rekreacyjny
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracownicza Kasa Zapomogowo-Pożyczkowa

Poznaj