Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik ds. kontroli zamówień publicznych

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Warszawa

105 dni temu

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są  zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową  z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Stanowisko* ds. kontroli zamówień publicznych
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: WZ/IKA/32/11/17

Miejsce wykonywania czynności służbowych: na terenie całej Polski.

Praca o charakterze delegacyjnym.

Zakres zadań na stanowisku:

  • prowadzenie kontroli instytucjonalnej w celu potwierdzenia zgodności stanu faktycznego z obowiązującymi przepisami prawa wewnętrznego i zewnętrznego, oraz zgodnie z programem zadania,
  • prowadzenie kontroli realizowanych z zakresu przestrzegania w Spółce Ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz wewnętrznych Regulaminów zamówień,
  • prowadzenie postępowań wyjaśniających dla potwierdzenia nieprawidłowości i ustalenia osób odpowiedzialnych za stwierdzone nieprawidłowości w celu ich ukarania,
  • opracowywanie sprawozdań i protokołów z przeprowadzanych kontroli dla przedstawienia stanu faktycznego kontrolowanego obszaru organom Spółki,
  • weryfikacja realizacji wniosków i zaleceń wskazanych w kontrolach przeprowadzonych we wcześniejszym okresie.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe techniczne, informatyczne, finansowe, ekonomiczne lub prawnicze,
  • doświadczenie zawodowe 3 lata na stanowiskach związanych z zamówieniami publicznymi, z przeprowadzaniem kontroli w organizacji,
  • bardzo dobra znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • otwartość na zmianę.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Poznaj

Zarządzamy państwową infrastrukturą kolejową.
Udostępniamy trasy kolejowe dla przewozów pasażerskich i towarowych.
Utrzymujemy i modernizujemy powierzoną nam sieć linii kolejowych z dbałością o środowisko naturalne.

Poznaj stanowisko: Audytor

Audytor to inaczej ujmując - wyspecjalizowany księgowy. Pracownik ten ma szersze spojrzenie na perspektywy finansowe niż księgowy. Osoba taka zatrudniona w firmie lub działająca jako fachowiec zewnętrzny, kontroluje finanse firmy i doradza jej w kwestiach rachunkowo-księgowych. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in: branie czynnego udziału w projektach audytowych, wykonywanie poleceń kierownictwa, testowanie i opisywanie ...
Audytor Praca Audytor

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (589)
Wałbrzych (43)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (122)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (116)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (838)
Tarnów (38)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1668)
Radom (64)
Płock (33)
Opolskie:
Opole (112)
Nysa (11)