Pracownik ds. monitorowania harmonogramów projektów inwestycyjnych

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Warszawa

37 dni temu

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową  z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Centrala Spółki poszukuje osób na stanowisko:

Stanowisko ds. monitorowania harmonogramów projektów inwestycyjnych

(umowa na czas określony w celu zastępstwa pracownika)

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: WZ/IBP/138/02/20

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • monitorowanie projektów inwestycyjnych w zakresie harmonogramu, statusu, budżetu i ryzyk,
  • metodyczne wsparcie zespołów projektowych w zarządzaniu projektami, programami i portfelami inwestycyjnymi,
  • weryfikacja i analiza danych oraz sporządzanie raportów statusowych,
  • udział w przygotowaniu informacji o zaawansowaniu prac,
  • wsparcie narzędziowe zespołów projektowych w zakresie korzystania z systemu EPM (MS Project i MS Project Server),
  • uczestnictwo w terenowych wizytach monitorujących projekty inwestycyjne.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne),
  • 2 lata doświadczenia zawodowego, w tym 1 rok na stanowiskach związanych z monitorowaniem projektów lub związanym z realizacją inwestycji,
  • znajomość pakietu MS Office (w tym MS Excel na poziomie średniozaawansowanym),
  • znajomość programu MS Project na poziomie średniozaawansowanym,
  • znajomość podstaw metodyk zarządzania projektami, mile widziana posiadanie certyfikatu zarządzania projektami, np. PRINCE2
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony w celu zastępstwa pracownika,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów:
    • ulgi na przejazdy koleją w Polsce i za granicą,
    • prywatna opieka medyczna oraz program sportowo-rekreacyjny na preferencyjnych warunkach,
    • możliwość wykupienia grupowego ubezpieczenia na życie,
    • dofinansowanie do wypoczynku, turystyki, aktywności sportowej i kulturalnej.

Poznaj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poznaj stanowisko: Kierownik Projektu
Kierownik projektu jest to osoba najbardziej odpowiedzialna za powstanie i efekt końcowy wyznaczonego projektu, czyli planuje, harmonogramuje, dba o realizację i kontroluje zadania potrzebne do osiągnięcia ostatecznego celu projektu. Warto podkreślić, iż zakres obowiązków tego pracownika w głównej mierze zależy od projektu, m.in. jest to.: zarządzanie projektem, od pomysłu do gotowego produktu, zarządzanie zespołem ...
Praca Kierownik Projektu