Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik ds. obsługi magazynu oraz firm kurierskich

AGDstyle Michał Bratus
Warszawa
praca stacjonarna
4800 dni temu

Ogłoszenie numer: 139110, z dnia 2011-03-16

Firma specjalizująca się w sprzedaży bezpośredniej oraz internetowej sprzętu AGD i sanitarnego. Oferujemy bogatą ofertę sprzętu AGD do zabudowy, wolnostojącego i artykułów sanitarnych. Profesjonalną obsługę. Ciekawą ofertę handlową. Konkurencyjne ceny. Bezpieczną wysyłkę spedycją.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Do obowiązków kandydata należeć będzie:

  • przyjmowanie dostaw
  • pilnowanie porządku na magazynie
  • przygotowywanie przesyłek do wysyłki
  • wystawianie listów przewozowych
  • wprowadzanie zamówień od klientów do systemu
  • kontrola nad poprawną i efektywną realizacją zamówień

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • sumienności
  • dobrej organizacji pracy
  • sprawnej obsługi komputera
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • znajomość branży AGD mile widziana
  • znajomość programu WF-MAG mile widziana

Oferujemy

  • ciekawą, stabilną pracę w doświadczonym zespole
  • wygodne godziny pracy od poniedziałku do piątku 9:00-17:00

Wynagrodzenie

Od 1500 do 2000 PLN