Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik ds. organizacji studiów podyplomowych

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

Gdańsk

7 dni temu

Wyższe Szkoły Bankowe to największa grupa prywatnych uczelni wyższych w Polsce. Od wielu lat kształcimy w taki sposób, aby pokazać, że możliwe jest łączenie nauki z pracą i życiem prywatnym. Niezależnie czy są to studia wyższe, podyplomowe czy szkolenia, działamy w myśl idei work-life balance.

Nasz sukces zawdzięczamy pracownikom, których zaangażowanie i profesjonalizm codziennie umacniają naszą pozycję lidera. Tworzymy zgrany zespół, a być może to stanowisko jest właśnie dla Ciebie.

Poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: R/28/2019

Naszym pracownikom oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności,
  • Ciekawą i samodzielną pracę w największym polskim holdingu uczelni niepublicznych,
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych świadczeń (m.in. dofinansowanie do karty Multisport, pakietu medycznego, ubezpieczenie na życie),
  • Dodatkowe dni wolne od pracy,
  • Zajęcia z języka angielskiego w trakcie pracy.
Główne zadania realizowane na stanowisku:
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z organizacją studiów podyplomowych,
  • Organizacja i obsługa zjazdów na studiach podyplomowych,
  • Utrzymanie pozytywnego kontaktu ze słuchaczami i wykładowcami,
  • Pomoc w organizacji zakończenia roku.
Poszukiwane kompetencje:
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów),
  • Praktyczna znajomość Pakietu MS Office,
  • Komunikatywność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w pracy biurowej lub na stanowisku związanym z obsługą klienta,
  • Gotowość do pracy również w weekendy (praca według wcześniej ustalonego grafiku).

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie do dnia 21 czerwca 2019r. swoich aplikacji (CV) bezpośrednio przez formularz rekrutacyjny za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Specjalista ds. Administracyjnych Praca Specjalista ds. Administracyjnych

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (798)
Wałbrzych (70)
Legnica (122)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (303)
Toruń (189)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (58)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (861)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (95)
Mazowieckie:
Warszawa (2298)
Radom (192)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (263)
Nysa (88)