Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Inwestycji Finansowych Warszawa
Pracownik ds. planowania i raportowania wieloletniego

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
Warszawa
praca stacjonarna
2412 dni temu

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są  zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową  z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Stanowisko* ds. planowania i raportowania wieloletniego
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: WZ/IKF/122/08/17

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • sporządzanie i aktualizacja wieloletnich programów inwestycyjnych Spółki oraz wynikających z ich zapisów szczegółowych planów realizacji,
  • opracowanie analiz i sprawozdań z realizacji wieloletnich programów inwestycyjnych,
  • sporządzanie comiesięcznego sprawozdania z finansowego wykonania inwestycji wg nakładów i wydatków w rozbiciu na poszczególne źródła finansowania,
  • opracowanie i weryfikacja "Programów Inwestycyjnych" dla zadań budżetowych,
  • sporządzanie rozliczeń dla zakończonych zadań budżetowych zgodnie z ustawą o finansach publicznych,
  • zasilanie danymi i aktualizacja Modelu Finansowego Spółki,
  • opracowanie i aktualizacja Planu wydatków inwestycyjnych dla danego roku sprawozdawczego wg źródeł finansowania,
  • sporządzanie raportów i sprawozdań z realizacji projektów inwestycyjnych wg programów z uwzględnieniem źródeł finansowania.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe: techniczne, ekonomia lub administracja,
  • doświadczenie zawodowe 4 lata, w tym 2 lata na stanowiskach związanych z inwestycjami lub analizami inwestycyjnymi,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym,
  • umiejętność współpracy, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, radzenia sobie z emocjami,
  • wiedza zawodowa,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

Poznaj

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.