Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik ds. postprocessingu danych 3D

Visimind Ltd Sp. z o.o.

Olsztyn

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 1991407, z dnia 2018-06-19

Visimind Ltd Sp. z o.o. jest firmą o międzynarodowym zasięgu, zajmującą się pozyskiwaniem i opracowywaniem zobrazowań dwu i trójwymiarowych w mobilnych technologiach fotogrametrycznych i teledetekcyjnych (skaning laserowy) w oparciu o zastosowanie systemów lokalizacji satelitarnej i nawigacji inercjalnej. Naszymi klientami są najwięksi operatorzy branży energetycznej, gazowniczej, drogowej i kolejowej.

POSZUKUJEMY ABSOLWENTÓW BĄDŹ STUDENTÓW OSTATNIEGO ROKU O KIERUNKU – GEODEZJA I KARTOGRAFIA, GEODEZJA SATELITARNA, GEOINFORMATYKA, ENERGETYKA, INFORMATYKA itp.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn

Opis stanowiska

  • postprocessing GNSS,
  • kalibrowanie kamer fotogrametrycznych,
  • opracowywanie danych ze skaningu laserowego.

Wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera oraz chęć zdobywania nowej wiedzy (nauka nowych programów);
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • umiejętność pracy w zespole, umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność, kreatywność, motywacja, zapał oraz zaangażowanie do pracy, wielozadaniowość;
  • znajomość oprogramowania do postrocessingu danych: QGIS, AgiSoft – będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie;
  • stabilne zatrudnienie; po 3 miesiącach okresu próbnego – umowa o pracę;
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego oraz osobistego;
  • praca w przyjemnej atmosferze, w młodym zespole;
  • elastyczny czas pracy;
  • zaplecze socjalne (tworzymy ZFŚS), system benefitów kraty MultiSport oraz ubezpieczenia grupowe.

Zapraszamy do przesyłania CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. – zwanego dalej RODO, informuję, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Visimind Ltd Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Władysława Trylińskiego 10, 10-683 Olsztyn. Dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby postępowania rekrutacyjnego jednak nie dłużej niż przez 6 miesięcy od ich otrzymania. Administrator Danych nie zamierza przekazywać danych do państwa trzeciego lub organizacji między narodowej. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa). Pana/Pani dane nie będą poddane zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji (profilowaniu). Podanie danych osobowych jest dobrowolne jednakże konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji.

Wobec powyższego prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy rekrutacyjnej do celów związanych z organizacją procesu rekrutacyjnego w obecnym procesie rekrutacyjnym jak również w przyszłych procesach rekrutacyjnych przez Spółkę Visimind Ltd SP. z o.o. z siedzibą w Olsztynie, ul. Władysława Trylińskiego 10, 10-683 Olsztyn” .

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kartograf

Kartograf przygotowuje graficzny i opisowy projekt map lub planów przeznaczonych zarówno dla specjalistów jak i ogólnego użytku. Na podstawie pracy kartografa powstają wersje drukowane map i planów. Jeszcze kilka lat temu, kiedy projekty map powstawały na kalce wśród kartografów istniała specjalizacja, dlatego też nad jednym projektem pracowało wiele osób. Obecnie komputer stał się ...
Kartograf Praca Kartograf

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Visimind Ltd Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (715)
Wałbrzych (45)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (146)
Toruń (73)
Lubelskie:
Lublin (115)
Chełm (15)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (901)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (36)
Mazowieckie:
Warszawa (1874)
Radom (62)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (126)
Nysa (21)