Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik ds. rozliczeń i budżetu
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
Poznań
72 dni temu
Ogłoszenie numer: 4675902, z dnia 2021-05-21

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu,

Departament Zdrowia

poszukuje kandydata na stanowisko

ds. rozliczeń i budżetu

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Wymiar etatu: 1 – umowa o pracę (umowa na zastępstwo)

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie sprawozdań rocznych i półrocznych z wykonania budżetu przez Departament
  • monitorowanie planu i wykonana dochodów i wydatków Departamentu
  • sporządzanie harmonogramu wypłat środków z budżetu Województwa
  • prowadzenie spraw związanych z udzielanymi z budżetu Województwa pożyczkami i poręczeniami pożyczek bądź kredytów zaciąganych przez nadzorowane podmioty lecznicze
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów
  • doświadczenie w sporządzaniu raportów, analiz, zestawień finansowych
  • umiejętność obsługi arkusza Excel
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • pracę w dogodnej lokalizacji (blisko wszystkich rodzajów komunikacji)
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego

Poznaj

Województwo Wielkopolskie UMWW

Urząd Marszałkowski - jednostka administracji samorządowej. Biuro Informacyjne Wielkopolski w Brukseli funkcjonuje w srtrukurach urzędu.