Pracownik ds. Technicznych - Złota Rączka (prace ogólnobudowlane)

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Poznań

4 dni temu

Miejsce pracy: Poznań

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Poznań

Oferujemy:
  • Umowa o pracę i terminowe wypłaty
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy, inne)
  • Miejsce pracy: Poznań
  • Praca w godzinach dogodnych godzinach
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy
Zadania:
  • Wykonywanie napraw i prac w obiekcie, zgodnie z założeniami kontraktu
  • Planowa konserwacja i utrzymanie nieruchomości w stanie sprawności technicznej
  • Reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości
Oczekujemy:
  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe
  • Doświadczenia w drobnych pracach technicznych oraz ogólnobudowlanych
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne i/lub inne techniczne
  • Dobrej organizacja czasu pracy, samodzielności i sumienności w wykonywaniu obowiązków

Prześlij aplikację, zostaw kontakt do siebie – klikając przycisk APLIKUJ!

Poznaj

Działalność usługowa

Poznaj stanowisko: Technik Utrzymania Obiektu
Technik utrzymania obiektu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie technicznego nadzoru nad szeregiem maszyn i urządzeń znajdujących się w obiektach o użytkowym charakterze – przedsiębiorstwach, gmachach użyteczności publicznej, etc. Do zadań technika należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń technicznych i elementów wyposażenia obiektu, przeprowadzanie regularnych napraw i ...
Praca Technik Utrzymania Obiektu