Pracownik ds. technicznych

Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o.

Namysłów

6 dni temu

Spółka Dolkom z siedzibą we Wrocławiu należy do grupy kapitałowej PKP PLK S.A. Posiada ponad 60-letnie doświadczenie w realizacji napraw nawierzchni kolejowej, profesjonalny sprzęt i bogate zaplecze maszyn o dużej wydajności oraz wykwalifikowaną kadrę techniczną i zarządzającą.

Do biura Sekcji Napraw Infrastruktury w Namysłowie, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Namysłów

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
  • sprawowanie administracyjnej obsługi w zakresie zagadnień technicznych jednostki
  • prowadzenie dokumentacji technicznej na roboty budowlane do zleceń i umów podwykonawców
  • przygotowywanie wniosków zakupowych dla zleceń i umów
  • nadzór nad pracownikami w zakresie znajomości dokumentacji, instrukcji i zarządzeń Systemu zarządzania
  • bezpieczeństwem i utrzymaniem infrastruktury kolejowej
  • prowadzenie rejestrów zagrożeń i ostrzeżeń na liniach kolejowych
  • nadzór nad pracownikami pod kątem znajomości szlaków kolejowych zgodnie z obowiązującą instrukcją
  • koordynowanie działań korygujących i zapobiegawczych po audytach i kontrolach
  • monitorowanie systemu zarządzania bezpieczeństwem i utrzymaniem zgodnie z obowiązującymi procedurami
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość produktu i branży kolejowej
  • mile widziana podstawowa znajomość przepisów prawa pracy
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność pracy w zespole i wysoka komunikatywność
  • obowiązkowość i systematyczność w wykonywaniu zadań
  • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów
  • prawo jazdy kat.B
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szeroki wachlarz świadczeń pozapłacowych:
    • ubezpieczenia zdrowotne
    • pakiety medyczne
    • ulgi na przejazdy kolejowe do 99%
    • karty multisport
    • dofinansowanie do wczasów i wycieczek

Warunkiem koniecznym udziału w procesie rekrutacji jest przesłanie listu motywacyjnego i CV za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dodanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celach:
1.     realizacji procesu rekrutacyjnego, oceny formalnej i merytorycznej mojej kandydatury oraz ewentualne podpisanie ze mną odpowiedniej         umowy o pracę
2.     archiwizacji danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych w celu późniejszego przedstawienia oferty zatrudnienia          w dowolnym czasie
                 Tak            Nie
      *zaznaczyć właściwe

Poznaj

DOLKOM sp. z o.o.

Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM sp. z o.o we Wrocławiu zajmuje się naprawami nawierzchni kolejowej w zakresie napraw głównych i bieżącego utrzymania torów i rozjazdów na liniach i stacjach kolejowych. W kilku ostatnich latach prowadzone były również prace rewitalizacyjne poprawiające stan infrastruktury kolejowej.

Specjalista ds. technicznych to osoba posiadająca szeroką wiedzę oraz doświadczenie pozwalające na obsługę oraz wsparcie dla całokształtu procesów związanych z techniczną stroną funkcjonowania danej instytucji lub firmy. Odpowiada on za utrzymanie placówek, budynków czy urządzeń oraz reagowanie w sytuacjach, gdy wymagają one interwencji awaryjnych i naprawczych. Jego zadaniem jest utrzymanie pełnej sprawności i gotowości ...
Praca Specjalista ds. technicznych