Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Pracownik ds. windykacji|Biuro Finansowe

"PKP ENERGETYKA" Spółka z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5478 dni temu

Ogłoszenie numer: 65396, z dnia 2009-05-18

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik ds. windykacji
Biuro Finansowe

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • 1.Prowadzenie działań windykacyjnych w stosunku do dłużników.
  • 2.Monitorowanie i nadzorowanie stanu windykacji należności w podległych jednostkach organizacyjnych.
  • 3.Współpraca z instytucjami prowadzącymi rejestr długów oraz nierzetelnych kontrahentów.
  • 4.Archiwizowanie dokumentów dotyczących windykacji należności..
  • 5.Sporządzanie sprawozdań.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane: prawo, administracja);
  • wiedza z zakresu procesu windykacji przedsądowej, sądowej i komorniczej;
  • znajomość prawa upadłościowego;
  • znajomość prawa cywilnego;
  • zdolności analityczne, organizacyjne i negocjacyjne;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • skrupulatność;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy minimum 2 lata.

Oferujemy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywanie doświadczenia;
  • przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego.