Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik ds. wsparcia windykacji sądowej

PKP Intercity S.A.

Warszawa

120 dni temu

PKP Intercity to największy polski operator kolejowy, który uruchamia ok. 380 pociągów dziennie. Łączy centra miast oraz ośrodki turystyczne, a także umożliwia wygodne podróżowanie po Europie. Zatrudnia 8,5 tys. pracowników w całym kraju.

Stanowisko ds. wsparcia windykacji sądowej
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
 • przygotowywanie szkiców prostych pism sądowych zarówno na etapie EPU jak i na etapie późniejszym,
 • wykonywanie zleconych prac sekretarskich i biurowych,
 • kontakt pisemny i telefoniczny z zewnętrznymi podmiotami (Sądy, komornicy, Prokuratury).
Wymagania:
 • wykształcenie minimum średnie,
 • znajomość MS Word i MS Excel,
 • umiejętność analitycznego myślenia,
 • dokładność, sumienność, umiejętność rozwiązywania problemów,
 • umiejętność współpracy i pracy w zespole, nastawienie na realizację założonych celów.
 • dodatkowym atutem będą: doświadczenie i znajomość branży windykacyjnej, doświadczenie w zakresie postępowania windykacyjnego i sądowego (ze szczególnym uwzględnieniem EPU) oraz doświadczenie w zakresie prowadzenia korespondencji urzędowej.
Oferujemy:
 • pracę u największego pracodawcy na rynku kolejowych przewozów pasażerskich,
 • ciekawe projekty,
 • pracę w młodym i zgranym zespole,
 • niekorporacyjną atmosferę,
 • współpracę w oparciu o umowę zlecenie
 • miejsce pracy: Warszawa, Olszynka Grochowska.
Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”

Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez PKP INTERCITY S.A. z siedziba w Warszawie al. Jerozolimskie 142 a, 02-305 Warszawa, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: iod@intercity.pl, tel. tel. +48 22 474 21 15. Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres jej trwania, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach bezterminowo. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Poznaj stanowisko: Windykator 
Windykator jest to osoba, która zgodnie z prawem, pomaga firmie, osobie - odzyskać należności. Do głównych obowiązków tego pracownika należy: bezpośredni kontakt z dłużnikiem i upomnienie go do spłaty wierzytelności, ocena sytuacji majątkowej dłużnika, podpisanie ugody określającej terminy spłat, ustalenie przyczyn zalegania z należnościami oraz wskazanie komornikowi źródła zaspokojenia roszczenia. Windykację ...
Praca Windykator