Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Działu Employer Brandingu

Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.

Łódź

2 dni temu

Pracownik Działu Employer Brandingu

Jeśli lubisz działać, Twoja głowa pełna jest kreatywnych pomysłów; chcesz budować markę pracodawcy jednej z największych firm w Polsce to ogłoszenie to jest właśnie dla Ciebie!

 

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj z nami jeden z największych programów rozwoju pasji w kraju. Każdego roku realizujemy ponad 150 wyjątkowych wydarzeń dla naszych pracowników. Są to m.in. kursy: gotowania, nurkowania, wind i kitesurfingu, a nawet latania dronem! Nasi pracownicy biorą udział w kilkudziesięciu biegach każdego roku, uczą się udzielania pierwszej pomocy zyskując międzynarodowe certyfikaty. Wędrują po górach, odkrywają ciekawe miejsca i świetnie się przy tym bawią. Jeśli nie lubisz siedzieć w miejscu, chcesz podejmować nowe wyzwania i realizować marzenia swoje i innych to jest duża szansa, że będziemy robić to wspólnie.

 

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: Łódź/PDEB
Zadania:
 • Organizacja oraz rozliczanie wydarzeń skierowanych do pracowników,
 • Współpraca z firmami zewnętrznymi,
 • Współtworzenie jednego z największych w Polsce programu rozwoju pasji pracowników „Pozytywnie Zakręceni”,
 • Kreowanie marki pracodawcy w internecie i wśród pracowników,
 • Merytoryczne przygotowywanie materiałów promocyjnych; ulotki, plakaty, etc.
Oczekiwania:
 • Wykształcenie wyższe,
 • Dobra znajomość Pakietu MS Office (zwłaszcza programów Word i Exel),
 • Prawo jazdy kat. B,
 • Gotowość do wyjazdów służbowych (do kilku razy w miesiącu),
 • Zdolności organizacyjne, dokładność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji,
 • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz wiedza z zakresu ZFŚS będzie dodatkowym atutem.
Zatrudnionym osobom oferujemy:
 • Umowę o pracę,
 • Różnorodność wykonywanej pracy,
 • Pracę dla lidera w swojej branży i zaufanej marki wielu Polaków,
 • Rozwój kompetencji i satysfakcję z codziennej pracy,
 • Bogaty pakiet socjalny.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ROSSMANN SDP Sp. z o.o.. z siedzibą w Łodzi (91-222), przy ul. Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus 109, wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS nr 48967, NIP: 7270019183, REGON: 470755007, o kapitale zakładowym w wysokości 26 442 891,61 zł, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla Łodzi – Śródmieścia w Łodzi w XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Informujemy, że dobrowolnie podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko pracy u Administratora. W przypadku wyrażenia dobrowolnej i opcjonalnej zgody, dane będą przetwarzane także dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Rossmann SDP Sp. z o.o. i nie będą przekazywane do podmiotów trzecich. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na poszukiwaniu pracowników oraz prowadzeniu postępowań rekrutacyjnych zmierzających do zatrudnienia pracownika, którego kwalifikacje najbardziej odpowiadają zapotrzebowaniu Administratora. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji. W przypadku wyrażenia odrębnej zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji, dane będą przetwarzane aż do zakończeniach tych rekrutacji, jednak nie dłużej niż do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Administrator nie przekazuje Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich.

Poznaj

Rossmann SDP

26 lat na polskim rynku, ponad 1300 drogerii zlokalizowanych w całej Polsce. Nasze sklepy to miejsce, które codziennie odwiedza 700 tysięcy zadowolonych Klientów, a my – swoją pracą – dbamy o to, by czuli się komfortowo. Mamy trzy, najnowocześniejsze centra dystrybucyjne, które zapewniają terminową dostawę towarów do sklepów. Zaś w łódzkiej centrali i w centrum IT planujemy, tworzymy i szukamy rozwiązań, które sprawią, że nam i naszym Klientom będzie jeszcze milej. 

Chcesz być częścią naszego Zespołu? Możesz pracować tutaj, a niezależnie którą ścieżkę rozwoju wybierzesz możemy zagwarantować, że będziesz z nami szczęśliwy.

 

Bo sukces tworzą ludzie. Bo Rossmann to My!
Brand manager, zwany także w polskojęzycznej wersji opiekunem marki, jest osobą odpowiedzialną za całokształt działań promocyjnych i reklamowych, mających tworzyć wizerunek marki na danym rynku. Do obowiązków brand managera należy koordynowanie i czynne uczestnictwo w poszczególnych etapach wprowadzania produktu na rynek, opracowywanie strategii reklamowej i promocyjnej, badanie rynku pod kątem upodobań grupy docelowej, do ...
Praca Opiekun Marki (Brand Manager)