Pracownik działu graficznego

Arsenal Pl Sp. z o.o.

Białystok

14 dni temu

Firma handlowa Arsenal PL działająca z sukcesami od 1999 roku zajmuje się exportem artykułów spożywczych i chemicznych, wytworzonych przez polskich producentów, do krajów Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Kanady, Australii i innych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Opis stanowiska
  • Sporządzanie gazetek promocyjnych i folderów nowości,
  • Tworzenie ulotek promocyjnych i reklamowych,
  • Obróbka graficzna zdjęć,
  • Przygotowywanie projektów kalendarzy, wielkoformatowych banerów reklamowych,
  • Projektowanie grafik na potrzeby firmy, strony internetowej i Facebooka,
  • Bezpośrednia współpraca z działami firmy.
Wymagania
  • Znajomość programów graficznych,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość języka angielskiego, znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,
  • Kreatywność, poczucie estetyki,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
Oferujemy
  • Pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Rozwój zawodowy bazujący na indywidualnych działaniach rozwojowych,
  • Dofinansowanie karty Multi Sport,
  • Dofinansowanie lekcji języków obcych,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • Umowę o pracę.

Zainteresowanych prosimy o składanie CV za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez ARSENAL PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Białymstoku z siedzibą przy ul. Przędzalniana 6H, 15-688 Białystok (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych).

Poznaj

ARSENAL PL Sp z o. o. Sp. K.

Jesteśmy firmą handlową eksportującą polskie artykuły spożywcze i chemiczne do wielu krajów świata. Nasi Klienci to hurtownie spożywcze, sklepy, hipermarkety, cash & carry oraz międzynarodowe sieci handlowe.
Wyróżnia nas kompleksowy serwis. Zapewniamy wszystko od A do Z począwszy od skompletowania towarów pod zamówienie po oklejenie towaru etykietami, organizację transportu, obsługę celną a to wszystko w możliwie najszybszym terminie oraz na najwyższym europejskim poziomie.
Nie traktujemy Klientów szablonowo – dostosowujemy się do ich potrzeb i wymagań. Współpracujący z nami kontrahenci cenią sobie naszą elastyczność i profesjonalizm.

Poznaj stanowisko: Grafik
Grafik jest to osoba, która odpowiada za przygotowanie i realizację oraz koordynację projektów graficznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowywanie projektów graficznych, np. reklam, materiałów promocyjnych, broszur, produktów, itd. Poza tym musi współpracować z agencjami reklamowymi, mediami i partnerami oraz odpowiada za adaptację projektów ...
Praca Grafik