Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Gliwice
Pracownik Działu Handlowego

AIUT Sp. z o.o.
Gliwice
praca stacjonarna
6892 dni temu

Ogłoszenie numer: 12879, z dnia 2005-08-05

Firma AIUT Sp. z o.o. została założona w 1991 roku w Gliwicach. Przedmiotem działalności spółki jest projektowanie, realizacja a także integracja systemów automatyki przemysłowej oraz komputerowych systemów nadzoru i sterowania zarówno w kraju jak i za granicą.

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

Główne zadania osoby pracującej w Dziale Handlowym to: kontakt z kontrahentami firmy na rynku niemieckojęzycznym, prowadzenie obsługi i korespondencji handlowej oraz obsługa logistyczna i załatwianie wszelkich spraw formalnych, jak zezwolenia na pracę, wizy itp.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie, - zaangażowania w powierzone obowiązki, - komunikatywności, dynamizmu w działaniu, - bardzo dobrej organizacji pracy oraz samodzielności.

Oferujemy

Oferujemy stałą pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie.