Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
PRACOWNIK DZIAŁU HANDLOWEGO

KONTEL-TELECOM
Warszawa
praca stacjonarna
4678 dni temu

Ogłoszenie numer: 157769, z dnia 2011-07-29

Jesteśmy przedstawicielem, importerem i dystrybutorem sprzętu telekomunikacyjnego firm Plantronics, ITS, Konftel, Polycom, Ascom Wireless, innovaphone, Rittal, ZPAS, Krone, AC&E... Naszymi klientami są operatorzy telekomunikacyjni i internetowi, firmy dystrybucyjne, integratorskie oraz instalacyjne.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KT0711/DH/HAND

Opis stanowiska

  • Bieżąca współpraca handlowa z partnerami / klientami
  • Przygotowywanie ofert z wykorzystaniem narzędzi integracyjnych firmy
  • Doradztwo techniczne (pierwsza linia)
  • Wsparcie sprzedaży Działu Handlowego, realizacja zamówień

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Telekomunikacja lub pokrewne)
  • Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej mile widziane
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość zagadnień sieci IP, routingu, VoIP, rozwiązań PBX i/lub IP-PBX
  • Samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy

Ciekawą pracę w Biurze Handlowym, w stałych godzinach, z możliwością poznania najnowszych rozwiązań telekomunikacyjnych. Liczy się dla nas wiedza, umiejętności, kreatywność i skuteczność działania. Koncentrujemy się głównie na tym, by pomóc każdemu pracownikowi wydobyć z siebie to co najwartościowsze, pobudzamy motywację do twórczej pracy i ciągłego rozwijania swoich umiejętności. Chcemy i umiemy dzielić się naszymi doświadczeniami, liczymy również na możliwość korzystania z wiedzy i doświadczeń naszych nowych pracowników.