Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik działu handlowego
RIELA Polska Sp. z o.o.
Szewce
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
40 dni temu

Ogłoszenie numer: 4900508, z dnia 2021-06-25

Jesteśmy producentem kompletnych obiektów do magazynowania ziarna.
Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu magazynowania i obróbki zboża dla szerokiej gamy klientów z branży rolniczej i przemysłowej. Jesteśmy dostawcą wysokiej klasy urządzeń suszących, czyszczących oraz transportujących ziarno, łącznie z projektowaniem i montażem. Produkty sprzedawane poprzez spółki pod szyldem “RIELA” oraz poprzez sieć partnerów na całym świecie zyskały sobie renomę i uznanie u naszych klientów.

Nasze projekty wykonywane są na podstawie analizy potrzeb klienta oraz oparte są na wiedzy i doświadczeniu pracowników. Planowanie elewatora następuje razem z inwestorem w miejscu jego powstania i wspólnie opracowywane są różne koncepcje. Rozwiązania przygotowywane są w technologii 3D, aby jak najbardziej realistycznie i wiernie przedstawić klientowi planowaną inwestycję. Nasze realizacje wykonujemy “pod klucz”, a od inwestora wymagamy minimum zaangażowania.

Miejsce pracy: dolnośląskie / Szewce

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie ofert zgodnie z wymaganiami klienta,
  • Tworzenie projektów w korelacji z przygotowywanymi ofertami,
  • Prowadzenie negocjacji technicznych i handlowych,
  • Tworzenie i utrzymywanie relacji z klientami,
  • Prowadzenie działań na podległych rynkach, mające na celu zwiększanie bazy klientów,

Miejsce pracy:

ul. Topolowa 45

55-114 Szewce

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość programów: Inventor, AutoCad, Excel, Word,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • ciekawą pracę,
  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • dobrą atmosferę oraz twórczą pracę zespołową,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.