Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Pracownik Działu Helpdesk

Comp-Win Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3852 dni temu

Ogłoszenie numer: 332410, z dnia 2013-10-28

poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Świadczenie wsparcia technicznego dla użytkowników specjalistycznych aplikacji obsługi spedycji (po przejściu niezbędnych szkoleń wewnętrznych)
  • Przyjmowanie zgłoszeń (e-mail lub telefonicznie)
  • Diagnoza usterek technicznych na podstawie istniejących procedur
  • Instalacja i konfiguracja aplikacji
  • Dokumentowanie zgłoszeń

Wymagania

  • Umiejętność komunikacji interpersonalnej, w szczególności prowadzenia rozmów telefonicznych
  • Umiejętność posługiwania się aplikacjami biurowymi (MS Office, OpenOffice)
  • Dobra znajomość działania systemu Windows
  • Znajomość budowy i konfiguracji sprzętu komputerowego
  • Gotowość do podjęcia pracy w wymiarze 1 etat (praca w godz. 8:00 – 16:00)

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie brutto: 2000-2500 PLN