Pracownik Działu IT

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.

Łuków

175 dni temu

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A., jeden z wiodących w branży producentów mięsa wieprzowego, wołowego, wędlin oraz konserw mięsnych, poszukują pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łuków

Opis stanowiska:

Wspieranie użytkowników oraz nadzór nad infrastrukturą IT, w tym:

  • Usuwanie problemów związanych z eksploatacją sprzętu komputerowego oraz oprogramowania
  • Dbanie o aktualizację oprogramowania na stacjach roboczych
  • Obsługę i konfigurację oprogramowania ERP używanego w firmie
Wymagania:
  • Wykształcenie informatyczne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (jako atut)
Znajomość:
  • Systemów Microsoft Windows, oprogramowania Microsoft Office w stopniu zaawansowanym
  • Systemów bazodanowych MYSQL, Oracle
  • Zagadnień związanych z siecią LAN/WAN
  • Znajomość budowy, zasad działania oraz obsługi urządzeń biurowych/komputerów
  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy pod wpływem stresu i presji czasu
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu i pracy
Zadania:
  • Rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez użytkowników
  • Utrzymywanie systemów i aplikacji w stanie pozwalającym na ich bezproblemowe użycie
  • Administracja systemami z rodziny Windows
  • Administracja siecią LAN
  • Zarządzanie sprzętem komputerowym
Wybranym kandydatom oferujemy:
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Interesujący zakres zadań
  • Otwarty zespół ludzi nastawionych na rozwój
  • Stabilne warunki zatrudnienia
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883)".

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty

Poznaj

Zakłady Mięsne w Łukowie należą do liderów w branży mięsnej, wyposażone są w nowoczesny sprzęt maszynowy, zatrudniają ponad 2 tys. osób. Wiodącym profilem działalności jest ubój żywca wieprzowego i wołowego, rozbiór wieprzowiny, wołowiny oraz produkcja wysokogatunkowych wędlin i konserw. Zakłady w Łukowie znane są z doskonałej jakości konserw oraz wędlin. W naszym regionie wszyscy znają łukowskie wyroby takie jak: kiełbasa podwawelska, pasztet mazowiecki czy wysokomięsna konserwa luncheon meat. Od zawsze priorytetem dla Zakładów było utrzymanie jakości we wszystkich dziedzinach działalności. Dowodem tego są liczne odznaczenia i certyfikaty, którymi możemy się pochwalić – m.in. wyróżnienie Produkt Najwyższej Jakości czy prestiżowy certyfikat QAFP.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. IT
Specjalista ds. IT – pracownik na tym stanowisku jest odpowiedzialny za bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników, instalacje i konfiguracje sprzętu i oprogramowania, instalacje okablowania oraz konfigurację sieci LAN, WAN, Wybór i zakup sprzętu, oprogramowania i usług teleinformatycznych, prowadzenie ewidencji i rozliczanie zakupów sprzętu, oprogramowanie i usługi oraz pomoc przy wszelkich pracach działu ...
Praca Specjalista ds. IT