Pracownik działu lady

Beetsma Sp. z o.o.

Kętrzyn

110 dni temu

Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Firma Beetsma Sp z o.o. (nr rejestru ATP 5169), dla jednego ze swoich Klientów poszukuje pracownika na dział lady-tradycja .

Miejsce pracy: Kętrzyn.

Pracownik działu lady
Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie/ Kętrzyn

OBOWIĄZKI:

  • obsługa klientów sklepu na stanowisku z nabiałem i wędlinami,
  • przygotowywanie produktu do sprzedaży (krojenie, układanie towaru na ladach, dbanie o ekspozycję),
  • utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy.

WYMAGANIA:

  • książeczka sanepid - warunek konieczny!
  • nienaganna, kulturalna obsługa klienta,
  • odpowiedzialne podejście do pracy,

 

OFERUJEMY:

  • umowę zlecenie z pełnym ubezpieczeniem,
  • elastyczny grafik pracy,
  • pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin,
  • możliwość nawiązania długotrwałej współpracy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Sprzedawca Praca Sprzedawca

Rekrutują z Praca.pl