Pracownik Działu Logistyki / Magazynier
Słodkie Upominki Sp. z o. o. Sp. K.
Warszawa Rembertów
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
2 dni temu

Marka Slodkie jest jednym z europejskich liderów w branży produkcji słodyczy reklamowych. Od podstaw projektujemy i produkujemy słodycze wykorzystując przy tym najnowsze technologie, a wyprodukowane przez nas słodkie gadżety reklamowe i czekoladowe prezenty są jednym z elementów kampanii promocyjnych firm na całym świecie. Stosujemy najwyższe standardy produkcji i zintegrowany system kontroli jakości, dostarczając na rynek produkty o wysokiej jakości.

Zależy nam na rozwoju umiejętności i kompetencji personelu, a także na stworzeniu wyjątkowego i przyjaznego miejsca pracy na każdym szczeblu, dlatego kładziemy nacisk na udział pracowników w nowoczesnych szkoleniach i warsztatach. Każdy nowy członek naszego zespołu, od pierwszego dnia w firmie, poddawany jest szkoleniom i zaznajamiany z naszą organizacją przez dedykowanego mu opiekuna, tak, aby w jak najkrótszym czasie poczuł się u nas komfortowo. Szczególnie zależy nam na budowaniu pozytywnych relacji w zespole, m.in. poprzez otwartą komunikację i wzajemny szacunek.

Zapraszamy do współpracy!

Miejsce pracy: Warszawa Rembertów

Opis stanowiska:

  • Kalkulacje i wyceny usług transportowych dla klientów krajowych i zagranicznych
  • Potwierdzanie terminów dostaw z klientami krajowymi i zagranicznymi
  • Organizowanie transportów
  • Przygotowywanie dokumentacji związanej z wykonanym transportem
  • Pomoc w bieżącym funkcjonowaniu magazynu firmy
  • Współpraca z innymi działami
  • Przygotowywanie raportów miesięcznych
  • Organizowanie i zgłaszanie odbioru odpadów

Wymagania:

  • Min. wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień prawnych związanych z eksportem i importem
  • Umiejętności analityczne
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności program Excel
  • Umiejętności ustalania priorytetów, umiejętności pracy pod presją czasu
  • Aktualna książeczka Sanepidu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Uprawnienia obsługi wózka widłowego mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwości zdobycia nowych umiejętności
  • Miłą atmosferę pracy
  • Pracę w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku, z możliwością nadgodzin 50% i 100%
  • Niekorporacyjne środowisko pracy w nowoczesnych halach produkcyjnych
  • Wsparcie i szkolenie na etapie wdrożenia
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Elastyczne godziny pracy pomiędzy: 8:00 a 17:00
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Imprezy integracyjne
  • Prezenty świąteczne, Mikołajkowe
  • Prezenty jubileuszowe
  • Bony upominkowe z okazji narodzin, ślubów i innych ważnych uroczystości rodzinnych
  • Nagrody pieniężne za innowacyjne pomysły
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Parking rowerowy i duży, nowoczesny parking samochodowy
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesny budynku produkcyjno-biurowym

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Z przyjemnością łączymy biznes

Słodkie jest wiodącym producentem słodyczy reklamowych na rynku europejskim. Od podstaw projektujemy i produkujemy słodycze wykorzystując przy tym najnowsze technologie, a wyprodukowane przez nas słodkie gadżety reklamowe i czekoladowe prezenty są jednym z elementów kampanii promocyjnych firm na całym świecie od blisko 25 lat.