Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Działu Obsługi Gościa

Platinum Residence

Warszawa

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 1969692, z dnia 2018-05-17

W związku z otwarciem kolejnej rezydencji Grupy Platinum- S6 by Platinum Residence, zajmującej się zarządzaniem najmem blisko 650 apartamentów w Warszawie, szukamy kandydatów do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Bezpośrednia obsługa gościa;
  • Asystowanie gościom podczas procedur wmeldowania i wymeldowania z Rezydencji;
  • Kontrola prawidłowego działania systemu Opera;
  • Odbieranie telefonów, udzielanie informacji gościom, zamawianie taksówki;
  • Wprowadzanie danych gości do systemu Opera oraz ich aktualizacja;
  • Wystawianie faktur oraz prawidłowe obciążanie rachunków gości;
  • Dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi gości;
  • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych;
  • Codzienna inspekcja apartamentów wyjazdowych oraz zamieszkałych;
  • Czynne reagowanie na wszelkie dostrzeżone  niedociągnięcia związane ze stanem czynności apartamentu;
  • Rozdzielanie apartamentów do sprzątania wśród zespołu pokojowych;
  • Uzupełnianie stanowisk zaplecza o przyjmowane dostawy;
  • Samodzielna naprawa drobnych usterek technicznych;
  • Zgłaszanie wszelkich poważnych usterek technicznych występujących w rezydencji do działu technicznego oraz ich monitorowanie ich stanu do momentu zamknięcia zgłoszenia;
  • Monitorowanie oraz koordynowanie pracy pokojowych oraz innych pracowników służby pięter;
  • Czynna współpraca ze wszystkimi działami operacyjnymi.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym, pozwalającym na płynną komunikację werbalną i pisemną z gośćmi;
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Znajomość systemu Opera będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność pracy zespołowej, dyspozycyjność (w razie potrzeby również poza ustalonymi godzinami pracy);
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Komunikatywność, samodzielność pracy;

Oferujemy

  • Pracę w intensywnie rozwijającej się firmie;
  • Umowę o pracę;
  • Pracę w miłym i profesjonalnym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu.

Poznaj stanowisko: Pracownik Obsługi Hotelu

Obowiązki zawodowe pracownika obsługi hotelu są ściśle uzależnione od rodzaju miejsca jego zatrudnienia i aktualnej sytuacji - osoba zatrudniona w tym charakterze może wykonywać prace porządkowe, konserwacyjne lub naprawcze (w przypadku napraw niewymagających dodatkowych uprawnień), może pielęgnować rośliny ozdobne, zajmować się utrzymaniem ogrodu, urządzeń rekreacyjnych, etc. Pracownik obsługi hotelu może także organizować formalności ...
Pracownik Obsługi Hotelu Praca Pracownik Obsługi Hotelu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (663)
Wałbrzych (47)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (768)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1717)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (110)
Nysa (23)