Najnowsze oferty pracy

  • Analityk Kredytowy

    Bank Spółdzielczy w Karczewie   Karczew    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Analiza zdolności kredytowej klienta indywidualnego, instytucjonalnego i JST, w tym: analiza formalno-prawna wnioskodawcy, analiza ekonomiczno-finansowa, analiza transakcji oraz analiza zabezpieczeń; Dokonywanie inspekcji u klientów w fazie przygotowania decyzji kredytowej oraz współudział w...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Administracji Kredytów Warszawa
Pracownik Działu Obsługi Kredytów (¾ etatu, cały etat)

VIA SMS PL Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3993 dni temu

Ogłoszenie numer: 282917, z dnia 2013-06-11

Firma VIA SMS PL z kapitałem zagranicznym działająca na rynku usług finansowych poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • weryfikacja wniosków i podejmowanie decyzji pożyczkowych
  • wypłata pożyczek w systemach bankowości elektronicznej
  • księgowanie płatności od Klientów
  • telefoniczna obsługa Klientów i obsługa poczty elektronicznej

Wymagania

  • dokładność
  • dobra dykcja i miły głos
  • doświadczenie w call center będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność szybkiej obsługi komputera

Oferujemy

  • miłą atmosferę pracy
  • praca zmianowa w godz.7-22, sobota 8-18, niedziela 10-18
  • praca w pierwszym etapie na umowę zlecenie