Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik działu poligraficznego

Arsenal Pl Sp. z o.o.

Białystok

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 1999800, z dnia 2018-06-21

Firma handlowa Arsenal PL działająca z sukcesami od 1999 roku zajmuje się dostarczaniem towarów do krajów Unii Europejskiej, Stanów Zjednoczonych Ameryki, Kanady, Australii.
Głównym kierunkiem działalności jest eksport artykułów spożywczych i chemicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: podlaskie / Białystok

Opis stanowiska

  • Tłumaczenie tekstów etykiet polskich producentów,
  • Przygotowywanie etykiet wg. standardów UE, wg. indywidualnych potrzeb klienta, pod względem merytorycznym oraz graficznym,
  • Drukowanie etykiet wcześniej przygotowanych wg zamówień,
  • Współpraca z magazynem w zakresie etykietowania produktów,
  • Weryfikacja jakości drukowanych etykiet.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziana znajomość programu Corel oraz pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Współpracę w przyjaznym, zaangażowanym zespole,
  • Dofinansowanie zajęć językowych,
  • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • Umowę o pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji

(CV wraz ze zdjęciem) za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez ARSENAL PL spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa w Białymstoku z siedzibą przy ul. Przędzalniana 6H, 15-688 Białystok, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz. 1182)." Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2014r., poz. 1502) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne i następuje na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych. Jeżeli nie wyraża Pani/Pan takiej zgody, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji na to ogłoszenie.

Poznaj stanowisko: Technik Poligraf

Technik poligraf jest pracownikiem zakładu poligraficznego lub drukarni, odpowiedzialnym za realizowanie całokształtu działań, związanych z wydrukiem książek, czasopism, gazet, broszur, materiałów reklamowych i wszelkich materiałów przekazanych przez klientów w formie cyfrowej lub tradycyjnej. W zawodzie tym wykształciło się kilka specjalizacji, rozróżnianych wedle zakresu wykonywanych czynności, obsługiwanych ...
Technik Poligraf Praca Technik Poligraf

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Arsenal Pl Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (703)
Wałbrzych (46)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (143)
Toruń (75)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (14)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (886)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (37)
Mazowieckie:
Warszawa (1852)
Radom (59)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (118)
Nysa (20)