Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Działu Służby Pięter - Houseman

Platinum Residence

Warszawa

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2035630, z dnia 2018-08-10

Firma zajmująca się sprzątaniem apartamentów w centrum Warszawy, poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: HOUSEMAN

Opis stanowiska

  • czynna współpraca z pokojowymi w zakresie sprzątania apartamentów, dostarczanie bielizny pościelowej, ręczników oraz chemii przemysłowej i kosmetyków, a także wynoszenie śmieci;
  • zgłaszanie wszelkich usterek technicznych występujących w rezydencjach;
  • bezpośrednia kontrola stanów magazynowych oraz bieżące utrzymywanie porządku w magazynach;
  • liczenie bielizny pościelowej oraz ręczników oddawanych oraz zwracanych z pralni;
  • dostarczanie do apartamentów gości zamówionych sprzętów i akcesoriów;
  • czynna współpraca ze wszystkimi działami operacyjnymi firmy;
  • prowadzenie dokumentacji pralniczej.
  • dbanie z należytą starannością o powierzony sprzęt i mienie firmy.

Wymagania

  • chęć i zdolność podnoszenia własnej wiedzy i umiejętności;
  • umiejętność pracy zarówno indywidualnej, jak i zespołowej;
  • umiejętność planowania i ustalania priorytetów w pracy;
  • zdolność do realizacji wielu zadań pod presją czasu;
  • umiejętność pracy bez stałego nadzoru;
  • komunikatywność;
  • uczciwość;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • pracę w zgranym zespole;
  • pracę w intensywnie rozwijającej się firmie.

Poznaj stanowisko: Koordynator Obsługi Pięter

Koordynator obsługi pięter, zwany też z języka angielskiego housekeeping managerem, jak sama nazwa wskazuje, odpowiada za dbałość o estetykę i ład oraz koordynację czynności związanych z obsługą gości w pokojach hotelowych. Do jego działań należą organizowanie, dozór i kontrola pracy w dziale służby pięter, a więc inspektorów, pokojowych i korytarzowych. Osoba na tym stanowisku ponosi pełną odpowiedzialność za ...
Koordynator Obsługi Pięter Praca Koordynator Obsługi Pięter