Pracownik Działu Technicznego - Pomocnik

MARGODOORS

Warszawa

40 dni temu

Ogłoszenie numer: 2650011, z dnia 2019-09-10

Firma margodoors zajmuje się sprzedażą, montażem, serwisem i konserwacją systemów przeładunkowych, bram rolowanych, szybkobieżnych i segmentowych na terenie województwa mazowieckiego i okolic.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • praca na oferowanym stanowisku polega na nauce poprzez bezpośrednie wsparcie działań mobilnego serwisanta / montażysty

Wymagania

  • wykształcenie techniczne - mechatroniczne, elektroniczne, elektryczne lub mechaniczne (mile widziane)
  • prawo jazdy kategorii „B" (auta dostawcze typu Van do 3,5t)

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie w ramach umowy o pracę
  • młody dynamiczny zespół
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • w pełni wyposażone auto serwisowe

Wynagrodzenie

Od 3000 PLN

Poznaj

MARGODOORS Wojciech Supeł

Pod pojęciem pracownika działu technicznego może kryć się w praktyce wiele drobnych stanowisk pracy wraz z przynależącymi do nich odrębnymi obowiązkami służbowymi - w większości jednak przypadków pracownik działu technicznego jest odpowiedzialny za wykonywanie drobnych i bardziej skomplikowanych prac remontowo-naprawczych i konserwacyjnych w obrębie miejsca jego zatrudnienia. Działy techniczne funkcjonują w niemal wszystkich ...
Praca Pracownik Działu Technicznego