Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Pracownik Działu Windykacji

Mercator Medical S.A.
Kraków
praca stacjonarna
4726 dni temu

Ogłoszenie numer: 154031, z dnia 2011-06-23

Firma będąca  producentem i dystrybutorem produktów medycznych i konsumenckich jednorazowego użytku, posiadająca oddziały w Polsce, na Ukrainie, na Węgrzech
oraz w Rumunii poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać między innymi za:

  • sporządzanie pism z zakresu bieżącej korespondencji działu prawnego z zakresu windykacji
  • wykonywanie innych czynności zleconych przez Prawnika
  • odbieranie korespondencji przeznaczonej do działu prawnego
  • katalogowanie otrzymanych dokumentów rejestrowych
  • sporządzanie zestawień
  • ustalanie listy dłużników w celu windykacji telefonicznej
  • odbywanie rozmów telefonicznych z dłużnikami w celu wyegzekwowania zapłaty należności spółki
  • sporządzanie pisemnych wezwań do zapłaty

Wymagania

Oczekiwane kwalifikacje:

  • wykształcenie min. średnie profilowane: finanse, rachunkowość, prawo - mile widziane wykształcenie wyższe - absolwenci,
  • dobra znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość dodatkowo rumuńskiego, węgierskiego, rosyjskiego,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętności prowadzenia rozmów przez telefon (poprawnej dykcji, jasnego formułowania myśli, nawiązywania kontaktów, kultury słowa),
  • umiejętności organizacji czasu i pracy,
  • radzenia sobie z trudnymi rozmówcami,
  • dobrej tolerancji rutynowych działań,
  • współpracy w zespole,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i komunikatywność.

Oferujemy

  • interesującą pracę, możliwość rozwoju, atrakcyjne warunki zatrudnienia.