Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik fizyczny- Likwidacja sklepu budowlanego

FALLWORK Sp zo.o.

Warszawa

249 dni temu

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa - Nr ref.: Pra/08/02/2017
Opis stanowiska:

Szukamy chętnych osób do pracy przy likwidacji sklepu budowlanego.

Praca typowo fizyczna polegająca na przenoszeniu i pakowaniu elementów sklepowych.

Praca w terminie 01.09 i 04.09.2017

Wymagania:
  • odpowiedzialność
  • pracowitość
  • dostępność

Oferujemy:
  • wysoką stawkę 13,5 zł netto (na rekę)
  • pensja wypłacana tydzień po zakończeniu zlecenia
  • praca w godzinach od 9.00 do 18.00

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA) LUB KONTAKT TELEFONICZNY: 733-003-766 lub 883-993-302

*Oferta Pracy Tymczasowej

KONTAKT TELEFONICZY 883-993-302 lub 795-000-379

Poznaj stanowisko: Pracownik fizyczny

Pracownik fizyczny wykonuje różnego typu prace zlecone w zależności od branży i specyfiki pracy, np. rozładowywanie towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, zbieranie zamówień, pakowanie, prace porządkowe. Pracownik fizyczny powinien przede wszystkim posiadać doświadczenie w wykonywaniu różnego typu prac fizycznych oraz wykazywać się sumiennością i ...
Pracownik fizyczny Praca Pracownik fizyczny