Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Gastronomii / Bufetowa (k/m)

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Warszawa Wilanów

17 dni temu

Pracownik Gastronomii / Bufetowa
(k/m)
Miejsce pracy: Warszawa Wilanów

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego w Warszawie poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Wilanów

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Nr tel.: 513-338-158

Wyślij CV po kliknięciu przycisku APLIKUJ!

Oferujemy:

  • Elastyczny grafik pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Świetną atmosferę pracy
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Prestiżowa lokalizacja: Warszawa Wilanów

Oczekujemy:

  • Zainteresowania tematyką związaną z kulinariami
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki
  • Oświadczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Zadania:

  • Wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach
  • Udział w realizacji zadań bufetu
  • Wydawanie posiłków
  • Obsługa Klientów

Poznaj

Działalność usługowa

Poznaj stanowisko: Pracownik restauracji
Pracownik restauracji zajmuje się kompleksową obsługą klientów w lokalu. Przyjmuje zamówienia, obsługuje kasę fiskalną, pomaga w przygotowywaniu posiłków, pracuje na zmywaku oraz dba o czystość w każdym pomieszczeniu. Pracę na takim stanowisku podejmują przede wszystkim ludzie młodzi, często studenci i uczniowie. Warunkiem jest ukończenie 18 lat, posiadanie aktualnej książeczki ...
Praca Pracownik restauracji