Pracownik Gastronomii

IKEA Retail sp. z o.o.

Katowice

101 dni temu

Dołącz do zespołu IKEA Katowice

Pracownik Gastronomii (1/2 etatu), IKEA Retail, Katowice

W IKEA szukamy ludzi, nie CV. To, że patrzysz na świat inaczej niż większość osób jest ważniejsze od Twojego dotychczasowego doświadczenia.

W IKEA Food dbamy o to, aby nie tylko zakupy były przyjemnością, dlatego codziennie serwujemy naszym gościom ich ulubione dania. Jeśli posiadasz aktualną książeczkę Sanepidu, jesteś zorganizowany i lubisz pracę z klientem oraz w zespole, oznacza to, że czekamy właśnie na Ciebie!

 

Wszystkiego Cię nauczymy, a na co dzień będziesz pracować z wykorzystaniem najwyższej jakości urządzeń i sprzętu gastronomicznego.

 
CZYM BĘDZIESZ SIĘ NA CO DZIEŃ ZAJMOWAĆ


Jako Pracownik Gastronomii będziesz przede wszystkim:

  • przygotowywać i wydawać kultowe dania i przekąski w Restauracji IKEA,
  • obsługiwać kasę w Restauracji IKEA,
  • pracować w trybie zmianowym oraz w weekendy.
RAZEM JAKO ZESPÓŁ


Praca w IKEA Food to praca pełna wyzwań i odpowiedzialnych zadań. Mamy tutaj realny wpływ na zmianę i ciągle szukamy nowych sposobów działania, które pomogą nam usprawnić codzienną pracę. Dołączając do IKEA, zyskasz nie tylko wartościowe doświadczenie i umiejętności, ale również zespół, na którym możesz polegać oraz możliwość rozwoju na Twoich zasadach – w końcu to #TyJesteśZmianą.

 
NIEZALEŻNIE OD WYMIARU ETATU, CZEKAJĄ NA CIEBIE M.IN.
  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie minimalne 20 PLN brutto za godzinę, co oznacza, że minimalne wynagrodzenie miesięczne dla 1/2 etatu wyniesie 1 680 PLN brutto,
  • roczny system premiowy, opieka medyczna, plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,
  • zniżka pracownicza, dofinansowanie posiłków, codziennie świeże owoce,
  • możliwość wyboru benefitów (np. karty MultiSport)
  • bony pieniężne przyznawane z okazji jubileuszu pracy, Bożego Narodzenia, narodzin dziecka, etc.
Poznaj stanowisko: Kucharz 
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz