Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik gospodarczy
Szkoła Podstawowa nr 3 Przymierza Rodzin
Warszawa - Bielany
pracownik fizyczny
pełny etat
57 dni temu

Ogłoszenie numer: 5173125, z dnia 2021-07-29

o charakterze niepublicznej szkoły katolickiej
poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa - Bielany

Nr Ref.: 2/07/PG/SPR3

Opis stanowiska

  • zapewnienie oraz utrzymywanie czystości i porządku na terenie szkoły
  • pomoc przy wykonywaniu drobnych prac konserwatorskich i napraw
  • doraźne przenoszenie ciężarów
  • praca w godzinach: 06:00-14:00

Wymagania

  • zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych prac
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • przestrzeganie dyscypliny pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat lub inną preferowaną formę zatrudnienia
  • premie uznaniowe
  • możliwość korzystania ze stołówki szkolnej
  • pakiet medyczny
  • pakiet Fitsport
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • przyjazną atmosferę pracy