Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik inwentaryzacji

FALLWORK Sp zo.o.
Poznań
praca stacjonarna
2520 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań - Nr ref.: INW/BEZ/KOZ/28.05
Opis stanowiska:

Zatrudnimy do jednodniowej inwentaryzacji osoby także bez ksiażeczek sanepidu już w najbliższy weekend (28/29.05 w godz. 16:00-6:00). Jeśli chcesz podejdź z kolegą, koleżanką i zarób szybkie pieniądze. Wynagrodzenie wypłacamy do tygodnia od momentu podjęcia zlecenia. Sam wybierasz jak długo chcesz pracować. Możesz podejść na 8, 10, 12 lub 14 godzin pracy. Miejsce zlecenia: Koziegłowy pod Poznaniem

Wymagania:
  • dyspozycyjność w terminie inwentaryzacji na minimum 8 godzin
  • mile widziana ksiażeczka sanepidu
  • umiejętność swobodnego liczenia
Oferujemy:
  • wynagrodzenie godzinowe 11zł netto/h
  • proste zadania do wykonania
  • możliwość nawiązania wspołpracy na stałe (organizujemy inwentaryzacaje w różnych obiektach na terenie całego miasta)