Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik kawiarni McCafe
McDonald's Polska Sp. z o.o.
Warszawa
pracownik fizyczny
umowa o pracę
73 dni temu

Restauracja McDonald’s przy ulicy Łopuszańskiej w Warszawie zatrudni pracowników McCafe. Ciekawi Cię, jak wygląda praca w McDonald’s? Chcesz ’od kuchni’ poznać tajniki przygotowywania naszych pysznych kaw i deserów? Zastanawia Cię, czy atmosfera jest tak przyjazna, jak twierdzą nasi pracownicy? Możesz się tego dowiedzieć, aplikując do pracy w naszej restauracji już dziś!

Pracownik kawiarni McCafe
Miejsce pracy: Warszawa
Za co będziesz odpowiadać?
 • Na początku czekają Cię szkolenia - będziesz uczył się podstaw pod okiem naszych instruktorów, którzy wezmą Cię pod swoją opiekę.
 • Będziesz odpowiedzialny za obsługę Gości, przygotowywanie żywności, a także za utrzymanie czystości na terenie restauracji - w czystym otoczeniu przyjemniej się pracuje.
Czego oczekujemy?
 • Chęci do pracy - to podstawa - resztą zajmiemy się my. Wyszkolimy Cię z każdego stanowiska do tego stopnia, abyś był w stanie sam na nim pozostać! Nasi Instruktorzy też zaczynali jako pracownicy, a dziś to oni szkolą innych.
 • Owartość na ludzi - będziesz pracować w dużym, zgranym i zróżnicowanym zespole ludzi, którzy potrafią się dogadać w współpracować.
 • Wymagane są badania do celów sanitarno-epidemiologicznych, jednak ich brak nie jest przeszkodą! Damy Ci czas na ich wykonanie.
Co oferujemy w zamian?
 • Stabilne zatrudnienie - zapewniamy umowę o pracę dla każdego pracownika - wiemy, że jest to najbezpieczniejsza forma zawarcia współpracy.
 • Wypłata znajdzie się na Twoim koncie zawsze na czas! W naszej firmie nie ma mowy, o spóźnieniu w wypłacie wynagrodzenia.
 • Elastyczny grafik - bez problemu pogodzisz pracę ze studiami lub innymi obowiązkami - sam wybierasz, w jakie dni możesz pracować.
 • Rozwiniesz cechy jak umiejętność pracy w zespole, które z pewnością przydadzą się nie tylko w życiu zawodowym, ale też prywatnym. U nas każdy pracuje ramię w ramię, niezależnie od zajmowanego stanowiska.
 • Realną szansę na rozwój - mamy bardzo jasną ścieżkę awansu. U nas masz szansę rozwijać swoje umiejętności i piąć się po szczeblach tak szybko, jak tylko jesteś w stanie.
 • Liczne benefity - ubezpieczenia grupowe, dostęp do opieki medycznej, a także bonifikarta (z której na pewno ucieszą się znajomi) i zniżki pracownicze na jedzenie w czasie pracy.
 • Poza stawką podstawową, do każdej godziny przepracowanej w porze nocnej, dostaniesz dodatek w wysokości 20%.
 • Pracując w niedzielę i święta, również zarabiasz więcej! Płacimy 25% ekstra, za każdą przepracowaną godzinę!

Czekamy na Twoją aplikację. Możesz przyjść bezpośrednio do restauracji lub zadzwonić - chętnie umówimy się z Tobą na rozmowę.

W Naszej firmie podstawą jest traktowanie wszystkich z równością i szacunkiem, dlatego każdy ma równe szanse zarówno w zatrudnieniu, jak i późniejszej ścieżce rozwoju. Czekamy na Twoją aplikację!

 Poznaj

McDonald's Polska Sp. z o.o.

Sieć McDonald's w Polsce to 370 restauracji. Pracuje w nich ponad 18 500 pracowników. Każdego dnia nasze lokale odwiedzają setki tysięcy Gości. Wracają oni do nas między innymi dlatego, że spotykają się z profesjonalnym i przyjaznym personelem. Obok atrakcyjnej oferty jest to niezbędny warunek sukcesu firm

 

Podobne oferty