Pracownik kontroli jakości

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o.

Tułowice

15 dni temu

Ogłoszenie numer: 4087365, z dnia 2021-01-13

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to firma działająca w branży automotive zajmująca się produkcją elementów do baterii samochodów elektrycznych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie / Tułowice

Opis stanowiska

  • kontrola jakościowa produkcji,
  • wzrokowa kontrola jakości detali,
  • pomiary elementów przy użyciu suwmiarki,
  • wypełnianie raportów produkcyjnych,
  • właściwa i terminowa realizacja wyznaczonych zadań,
  • obsługa narzędzi pomiarowych np. suwmiarka.

Wymagania

  • umiejętności manualne i wzrokowe,
  • sumienność, dokładność i spostrzegawczość,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • premię frekwencyjną,
  • praca zmianowa (2 zmiany: 6-14, 14-22),
  • kursy i szkolenia,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy w zgranym zespole.

Poznaj

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości