Pracownik księgowo-kadrowy

DANIS Daniel Iwański

Konotopa

38 dni temu

Ogłoszenie numer: 3324600, z dnia 2020-05-28

Nasza firma DANIS Daniel Iwański to nowoczesny zakład produkcyjny zlokalizowany w Konotopie w województwie mazowieckim. Specjalizujemy się w produkcji opakowań na płody rolne. Obecnie poszukujemy pracownika biurowego do zasilenia naszej kadry pracowniczej.

Miejsce pracy: mazowieckie / Konotopa

Opis stanowiska

Zakład produkcyjny w Konotopie (koło Piastowa) poszukuje pracownika do poprowadzenia dokumentacji biurowej i prac księgowo-kadrowych.

Podstawowe obowiązki:

  • Przygotowywanie dokumentacji dla biura rachunkowego
  • Bieżąca obsługa administracyjna dotycząca spraw pracowniczych
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników oraz naliczanie wynagrodzeń
  • Prowadzenie dokumentacji personalnej
    Tworzenie dokumentacji przy zatrudnianiu pracowników (sporządzanie umów itp.).

Istnieje możliwość pracy zdalnej.

Wymagania

  • Dokumentacja firmowa obsługiwana jest przez program WAPRO Gang, mile widziana znajomość programu, w razie potrzeby zapewniamy także przeszkolenie z obsługi programu.

Oferujemy

  • Elastyczny grafik pracy
  • Dowolność wymiaru czasu pracy
  • Możliwość pracy na cały etat
  • Możliwość wykonywania jedynie prac zleconych
  • Możliwość pracy zdalnej
Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...
Praca Specjalista ds. Księgowości