Pracownik Księgowości

Schnell Polska Sp. z o.o.

Rogoźno

20 dni temu

Ogłoszenie numer: 3193577, z dnia 2020-03-10

Firma Schnell Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: wielkopolskie / Rogoźno

Opis stanowiska

  • pomoc w dekretacji i księgowaniu dokumentów finansowych
  • pomoc przy sporządzaniu bieżących deklaracji podatkowych
  • pomoc przy sporządzaniu sprawozdań do GUS, NBP, US
  • bieżące uzgadnianie kont kontrahentów
  • wspieranie Głównej Księgowej w bieżących zadaniach
  • prace administracyjne związane z obiegiem dokumentów księgowych, w tym ich weryfikacja pod względem zgodności z przepisami podatkowo - bilansowymi

Wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne – finansowe
  • sprawność w zakresie używania programów MS OFFICE (EXEL, WORD, OUTLOOK)
  • dokładność sumienność i zaangażowanie w wykonywanie codziennych obowiązków
  • chęć rozwoju i nauki w zakresie rachunkowości
  • podstawowa znajomość przepisów prawa bilansowego i podatkowego

Oferujemy

  • możliwość zdobycia i pogłębienia wiedzy z zakresu rachunkowego i podatkowego
  • praca pod koordynacją Głównej Księgowej

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Poznaj

Asystent Działu Księgowości jest to osoba, która aktywnie wspierała zespół księgowy w bieżących obowiązkach. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: świadczenie pomocy administracyjnej oraz wsparcie Działu Księgowości w organizacji pracy, pomoc w formalno - rachunkowej kontroli dokumentów księgowych, przygotowywanie dowodów i kwalifikowanie ich do ujęcia w księgach operacji gospodarczych, ...
Praca Asystent Działu Księgowości