Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik księgowości
Norcospectra Industries Sp. z o.o.
Sońsk
specjalista (mid)
umowa zlecenie / na zastępstwo
9 dni temu

Grupa Norcospectra jest wiodącą marką na rynkach skandynawskich oraz środkowo i wschodnio - europejskich. Spółki wchodzące w skład grupy projektują, produkują i dostarczają swoim klientom wyjątkowe rozwiązania wyposażenia wnętrz sklepów i punktów usługowych. Od 1993 roku oferujemy zatrudnienie na polskim rynku pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Sońsk
Zadania:
  • dekretacja i księgowanie dokumentów zakupu i sprzedaży
  • uzgadnianie kont rozrachunków z dostawcami i odbiorcami
  • sporządzanie raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy
Oczekiwania:
  • wykształcenie kierunkowe ekonomiczne (finanse i rachunkowość) –  mile widziane status studenta (zaoczne)
  • znajomość zagadnień finansowo-księgowych oraz podatków,
  • znajomość systemów finansowo księgowych – mile widziane Symfonia
  • doświadczenie w księgowości lub odbyty staż/ praktyki
  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia,
  • dokładność , sumienność, samodzielność,
  • dobra znajomość programu Excel,
  • chęć nauki, ciągłego doskonalenia i współpracy,
Oferujemy:
  • pracę tymczasową na umowę zlecenia
  • w innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • przyjazną atmosferę pracy nastawioną na współpracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji zawodowych

Poznaj

Nasza firma Norcospectra od lat specjalizuje się w wyposażaniu przestrzeni kontaktu z klientem. Oczekiwania klientów zmieniamy w projekt, który łączy w sobie klarowność rozwiązań funkcjonalnych, niebanalną estetykę i niezawodność realizacyjną. Nie boimy się wyzwań i innowacyjnych realizacji. Celem prowadzonych przez nas działań jest stworzenie komfortowego otoczenia wspierającego wizerunek biznesowy naszych klientów. Ideą biznesową Norcospectra jest kompleksowa obsługa klienta od koncepcji projektowej poprzez wdrożenie, produkcję, zarządzanie zamówieniami i kooperacją po logistykę, montaż i serwis. Specjalizujemy się w realizacji wnętrz komercyjnych ze szczególnym uwzględnieniem sieci handlowych.