Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Kuchni

Johnny Rocets

Warszawa

3 dni temu

Johnny Rockets, to amerykańska sieć restauracji z 30 letnim doświadczeniem, to proste, smaczne, ponadczasowe menu kuchni amerykańskiej: świeże burgery przygotowywane na zamówienie, chrupiące frytki i super pyszne shake’i, a także niesamowity klimat. Obecnie działa 320 lokali na pięciu kontynentach.

Dołącz do zespołu amerykańskiej restauracji Johnny Rockets,

na lotnisku Chopina w Warszawie,

obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce: Warszawa
Nr ref.: Pracownik Kuchni- JR
Brand: restauracja Johnny Rockets
Opis stanowiska:
  • Poranne przygotowywanie półproduktów
  • Przygotowywanie kanapek i sałatek zgodnie z recepturami
  • Przygotowywanie burgerów - obsługa grilla
  • Przygotowywanie dań głęboko smażonych - obsługa frytownicy
  • Przyjmowanie dostaw
  • Utrzymywanie miejsca pracy w czystości
Od kandydatów oczekujemy:
  • Pracy zgodnie z wytyczonymi standardami
  • Odpowiedzialności i sumienności
  • Aktualnej książeczki dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • Doświadczenie mile widziane ale nie jest wymagane
Oferujemy:
  • Ciekawą i stabilną pracę
  • Elastyczny grafik, dostosowany do indywidualnych potrzeb
  • Szkolenia i kursy stanowiskowe
  • Kartę Benefit ze zniżką
  • 50% zniżki w restauracji Johnny Rockets i wielu innych wskazanych brandach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie od 12 zł netto za godzinę

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).

Poznaj stanowisko: Pomoc Kuchenna

Pomoc Kuchenna jest to osoba, która pomaga kucharzowi w kuchni przygotować posiłki oraz zmywa naczynia i sprząta. Pomoc Kuchenna powinna mieć wykształcenie gastronomiczne (zawodowe, policealne) i aktualną książeczkę zdrowia oraz odbyty staż pracy w zawodzie, czyli doświadczenie. Pracownik ten powinien cechować się: podzielnością uwagi, dokładnością, samodzielnością, ...
Pomoc Kuchenna Praca Pomoc Kuchenna

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola