Najnowsze oferty pracy

  • Kasjer walutowy / Kasjerka walutowa

    Auto Rent International   Przemyśl    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Wymagania: osoba niekarana, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami, umiejętność obsługi komputera, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, wykształcenie minimum średnie; mile widziane doświadczenie na podobnym...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław Kasjer walutowy Wrocław
Pracownik Lombardu / Kasjer walutowy

Loombard
Wrocław
praca stacjonarna
2388 dni temu

Ogłoszenie numer: 1820776, z dnia 2017-10-25

Loombard

Działamy w branży usług finansowych od ponad 20 lat.

Zajmujemy się udzielaniem pożyczek pod zastaw dla Przedsiębiorców.

Klientowi detalicznemu oferujemy możliwość pozyskania gotówki poprzez skup przedmiotów należących do niego.

Jesteśmy największą siecią tego typu placówek w Polsce i jedną z największych w Europie.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Zapewnienie profesjonalnej, zgodnej z procedurami firmy obsługi klienta,
  • Zachowanie standardów na stanowisku pracy.

Wymagania

  • Dobra znajomość obsługi komputera,
  • Wysoka motywacja do pracy,
  • Dyspozycyjność,
  • Zaangażowanie, sumienność.

Oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Atrakcyjny system wynagradzania.

Wynagrodzenie

Od 2500 do 4000 PLN