Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik magazynowo-techniczny

LANSTER Sp. z o.o.

Warszawa

39 dni temu

Lanster Sp. z o.o. - Oddział Warszawa

 

Od 16 lat budujemy naszą firmę. Jesteśmy partnerem największych na świecie firm branży IT. Wielu z nich jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Posiadamy 3 oddziały w kraju i jedno z najlepszych w Polsce laboratoriów światłowodowych. Stworzyliśmy Akademię Wiedzy Lanster, ponieważ edukację traktujemy jako naszą misję. W ramach Akademii zorganizowaliśmy kilkaset konferencji i warsztatów, w których uczestniczyło 10 000 osób, przeprowadziliśmy szkolenia dla ponad 1000 certyfikowanych instalatorów. Dostarczając innowacyjne produkty i usługi działamy na rzecz upowszechnienia stosowania zintegrowanych systemów budynkowych pomagających firmom optymalizować zarządzanie, chronić ludzi i mienie, polepszać komfort pracy i, last but not least, tworzyć oszczędności poprzez obniżenie kosztów budowlanych i operacyjnych obiektów. Jesteśmy dumni z tego, że rozwiązania Lanstera wspierają naszych Partnerów w dążeniu do bycia nowoczesnymi organizacjami na miarę XXI wieku. Wśród nich są m.in.: wojsko, policja, administracja, sądy, szpitale, uczelnie i instytucje naukowe, banki, firmy telekomunikacyjne, zakłady przemysłowe czy centra handlowe. Od początku istnienia stawiamy na rozwiązania wyprzedzające standardy. Sami zresztą standardy tworzymy, uczestnicząc w pracach komitetów normalizacyjnych w Polsce i na świecie: Polskim Komitecie Normalizacyjnym oraz Międzynarodowym Komitecie Normalizacyjnym ISO 11 801. To wszystko sprawia, że jesteśmy liderem technologii sieciowych i systemów bezpieczeństwa.

Pracownik magazynowo-techniczny
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 02/WAW/2015

 

Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

 

Opis stanowiska:
 • wykonywanie prac montażowo-pomiarowych
 • obsługa magazynu i biura
 • obsługa oprogramowania magazynowego
 • rozwożenie towaru
Wymagania:
 • wykształcenie średnie lub wyższe
 • kreatywność, samodzielność i inicjatywa w działaniu
 • umiejętność pracy w zespole
 • uprawnienia na wózek widłowy – mile widziane
 • aktualne prawo jazdy kat. B
 • znajomość oprogramowania biurowego
Oferujemy:
 • stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę
 • pracę w młodym dynamicznym zespole
 • możliwość rozwoju zawodowego i kontaktu z nowoczesnymi rozwiązaniami
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu 
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu