Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie Olsztyn
Pracownik magazynowy – konfekcjoner towaru

Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp.k.
Olsztyn
praca stacjonarna
4884 dni temu

Ogłoszenie numer: 134183, z dnia 2011-01-31

Jesteśmy firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Dustrybuujemy asortyment wiodących producentów branży sokowej (Tymbark), wodnej (Żywiec Zdrój, Cisowianka) i piwnej (Kompania Piwowarska, Carlsberg).

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska

  • konfekcjonowanie towaru
  • dbałość o czystość magazynu
  • pomoc w załadunkach i rozładunkach dostaw

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • znajomość asortymentu branży spożywczej (soki, napoje, alkohole)
  • gotowość podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym
  • aktualna książeczka zdrowia sanepid
  • wysoka motywacja do pracy
  • wykształcenie minimum średnie
  • umiejętność pracy w grupie
  • odpowiedzialność
  • mile widziane uprawnienia i doświadczenie w pracy na wózkach widłowych
  • mile widziana doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składowania

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • oferta dotyczy pracy na czas określony

Poznaj

Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp. k.

Firma MAG Dystrybucja - wiodący dystrybutor artykułów spożywczych największych polskich producentów takich jak: Maspex, Kompania Piwowarska, Żywiec Zdrój, Carlsberg, Grupa Żywiec do sieci sklepów spożywczych i gastronomii na terenie województw: warmińsko - mazurskiego. pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.