Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Magazynowy

Seen Distribution Sp. z o.o.

Warszawa

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 2341503, z dnia 2019-03-15

Zajmujemy się zaopatrzeniem producentów oraz firm handlowych w elementy oraz podzespoły elektroniczne (kondensatory, transformatory, potencjometry, rezystory, rezonatory, baterie litowe, uchwyty do baterii i inne), a także elementy mocujące (łączniki wciskane, różnego rodzaju kołki, nakrętki, tulejki oraz urządzenia do zgrzewania). Nasze podstawowe atuty to: - wieloletnie doświadczenie w branży - krótkie terminy dostaw - poszukiwanie nietypowych elementów i rozwiązań - u producentów i dystrybutorów możliwość negocjacji cen oraz wydłużone terminy płatności dla lojalnych klientów - doradztwo techniczne, dostępność materiałów i literatury technicznej producenta oraz katalogów i próbek - fachowa i przyjazna obsługa Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • kompleksową obsługę magazynową
  • współpracę z firmami spedycyjnymi
  • obsługę techniczną biura

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w magazynie
  • czynne prawo jazdy kat B – Warunek konieczny
  • umiejętność obsługi komputera i  pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy własnej
  • inicjatywa i skuteczność w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole
  • skrupulatność i dokładność

Dodatkowym atutem będzie znajomość programu Symfonia Handel

Oferujemy

  • zatrudnienie ma podstawie  umowy o pracę
  • pracę w stałych godzinach  od poniedziałku do  piątku
  • odpowiednie wdrożenie pod okiem doświadczonych pracowników

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Magazynier

Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Magazynier Praca Magazynier

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Seen Distribution Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (791)
Wałbrzych (65)
Legnica (93)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (235)
Toruń (150)
Lubelskie:
Lublin (251)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (913)
Tarnów (65)
Nowy Sącz (62)
Mazowieckie:
Warszawa (2165)
Radom (168)
Płock (99)
Opolskie:
Opole (250)
Nysa (88)