Pracownik Magazynowy

FARMACOL S.A.

Białystok

91 dni temu

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć
w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu
Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Opis stanowiska:
  • sortowanie i kompletowanie zamówień magazynowych
  • wprowadzanie danych do aplikacji systemowych
  • prace pomocnicze
  • dbałość o powierzony towar i mienie firmy
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • dyspozycyjność
  • aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne (możliwość zrobienia badań przy zatrudnieniu)
  • doświadczenie w pracy w magazynie mile widziane
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku działającej w stabilnej branży
  • pakiet benefitów: pakiet sportowy, pakiet zdrowotny, ubezpieczenie na życie
Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu