Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Piaseczno
Pracownik magazynowy

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Piaseczno
praca stacjonarna
1279 dni temu

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno | Numer ref.: PMA/063/RCH

Oferta:

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Umowa o pracę
  • Perspektywa dłuższego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity (Multisport, dodatkowy pakiet medyczny, dodatkowy pakiet ubezpieczeń, dostęp do zniżek na artykuły spożywcze)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność w godzinach 08:00-16:00 lub 10:00-18:00 od poniedziałku do piątku
  • Wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego będą dodatkowym atutem

Zadania:

  • Kompletacja zleceń
  • Foliowanie i etykietowanie asortymentu
  • Zabezpieczanie asortymentu przed zniszczeniem
  • Wydanie i załadunek towaru
  • Kontrola dostaw

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.