Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Magazynu Lekkiego

Jai Kudo Polska Sp. z o.o.

Poznań

4 dni temu

JAI KUDO Polska sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży optycznej, specjalizującą się w sprzedaży soczewek i opraw okularowych.

Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • Przygotowywanie i pakowanie zamówień,
  • Przyjmowanie i rozkładanie towaru,
Wymagania:
  • Komunikatywność,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Minimum średnie wykształcenie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Stabilną pracę,
  • Uczciwe wynagrodzenie,
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole,
  • Miłą atmosferę.
  • UBEZPIECZENIE GRUPOWE
  • UMOWA O PRACĘ
  • SZKOLENIA
  • DARMOWE OKULARY
  • IMPREZY I WYJAZDY INTEGRACYJNE
  • PROGRAM MULTISPORT
  • PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
  • GRILLOWE PIĄTKI

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest JAI KUDO Polska sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-148) przy ul. Chodzieska 15.

Ponadto informujemy, że: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Jai Kudo w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia obecnej pracy oraz przyszłych rekrutacji na stanowisko Pracownik Magazynu Lekkiego oraz na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez JAI KUDO Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (60-418) przy ul. Chodzieskiej 15 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Poznaj

JAI KUDO Polska sp. z o.o.

Dlaczego warto?

JAI KUDO Polska jest jednym z najczęściej wybieranych dystrybutorów wysokiej jakości soczewek jednoogniskowych i wieloogniskowych w Polsce. Oferujemy najbardziej zaawansowane technologicznie soczewki na świecie. Naszym atutem jest innowacyjność, dzięki której nieustannie rozwijamy swoje produkty w taki sposób, aby zaspokoiły najważniejsze potrzeby użytkowników. W 2015 roku przystąpiliśmy do międzynarodowej grupy optycznej – Essilor International.

Proces rekrutacji

KrokAplikacja
KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie rekrutacyjne

Opinie pracowników

Dominika

Młodszy specjalista ds. marketingu

Pracownicy JAI KUDO to zgrany zespół ludzi, którzy widzą sens w swojej pracy. Codzienne zadania dają niesamowitą satysfakcję i możliwość wykazania się. Zdecydowanie czuć ducha przyjaźni i serdeczności między współpracownikami. Dzięki takiej atmosferze każdy poniedziałek jest naprawdę przyjemnym dniem.

Mateusz Grzonka

Specjalista ds. Rozwoju i Szkoleń z Zakresu Optyki

Pracuję w firmie JAI KUDO od 1,5 roku. Cenię sobie pracę tutaj, ponieważ pozwala mi realizować się poprzez przekazywanie wiedzy oraz rozwiązywanie problemów wzrokowych pacjentów, tym samym poprawiając ich komfort życia. W firmie panuje przyjazna atmosfera, tworzona przez świetnych ludzi, dzięki której można czuć się swobodnie. Elastyczny czas pracy ma swoje wady i zalety, ale pozwala na samodzielne planowanie zleconych zadań. Chociaż praca w JAI KUDO bywa chwilami wymagająca, zarówno podczas szkoleń jak i na drodze, to daje poczucie bycia potrzebnym i docenianym.

Więcej

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu