Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Magazynu - Operator Wózka

DAGAT-Eco sp. z o.o.

Poznań

27 dni temu

Firma z branży metalurgicznej, z ponad 30-letnim doświadczeniem, wspierająca produktami rynek automotive oraz medyczny, poszerza swój zespół dając szansę zatrudnienia na stanowisku Pracownik Magazynu – Operator Wózka

Pracownik Magazynu - Operator Wózka
Miejsce pracy: Poznań

 

Opis stanowiska:
 • załadunek i rozładunek towaru,
 • dostawa materiałów na produkcję wg założeń,
 • Segregacja dostarczanego materiału (wybieranie właściwych komponentów i przekładanie ich do skrzyń, wg informacji od koordynatora),
 • nadzór nad magazynem buforowym – poprawne rozkładanie towaru, obsługa systemu magazynowego.
Czego od Ciebie oczekujemy:
 • uprawnień do kierowania wózkiem widłowym i wymiany butli gazowej,
 • umiejętności wypełniania dokumentacji magazynowej,
 • obsługi komputera i programu magazynowego,
 • gotowości pracy w systemie 2-zmianowym,
 • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok,
 • znajomości zasad gospodarki magazynowej.
Co oferujemy w zamian:
 • pracę w stabilnej firmie,
 • regularne wynagrodzenie wynikające z umowy o pracę + premie już od pierwszego miesiąca,
 • bezpłatny pakiet medyczny dla pracownika oraz możliwość jego poszerzenia dla członków rodziny.
 • ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach.
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do „Dagat-Eco” sp. z o.o., ul. Św. Trójcy 14, 61-477 Poznań, zakład produkcyjny ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez „Dagat-Eco” sp. z o.o., ul. Św. Trójcy 14, 61-477 Poznań, zakład produkcyjny ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 6 miesięcy od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 3 lat od przesłania zgłoszenia rekrutacyjnego.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem „Dagat-Eco” sp. z o.o. ul. Wrzesińska 20, 61-021 Poznań.