Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik magazynu sprzętu AGD

Automotive Assembly Systems Sp. z o.o.

Łódź

23 dni temu

Miejsce pracy: Łódź

Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm
produkcyjnych. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl
- gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Zachęcamy do skorzystania z BEZPŁATNEJ INFOLINII - 800 060 070.

Jeśli posiadasz uprawnienia operatora wózków widłowych wydane przez UDT, jeździłeś/aś wcześniej na wózkach i szukasz pracy bez nocek -DOŁĄCZ DO NAS!

Opis stanowiska:

Transport za pośrednictwem sprzętu logistycznego komponentów i opakowań z magazynu na linię produkcyjną

Nasze oczekiwania względem kandydatów:
  • Możliwość podjęcia pracy OD ZARAZ
  • Uprawnienia UDT
Nasza oferta:
  • Praca od zaraz
  • Na początek umowa zlecenie z pełnymi składkami zus
  • Ubezpieczenie NNW
  • Możliwość przystąpienia do PPK i ubezpieczenia grupowego PZU
  • Atrakcyjna stawka godzinowa 23 zł brutto
  • Praca bez godzin nocnych - pracujemy od pon do pt w godzinach 6-14, 14-22
  • Realna szansa na zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • Ubezpieczenie szkolne dla dzieci
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu