Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe

KS Service

Szczecin

101 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

 

Aktualnie, dla naszego Klienta, światowego lidera w produkcji i transporcie taśm oraz łańcuchów używanych w logistyce, przewozach i transporcie, poszukujemy Kandydatów do pracy w Szczecinie Dąbiu na stanowisku:

Pracownik magazynu z uprawnieniami na wózki widłowe
Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: PMzUnWW/SZCZ/112017

OBOWIĄZKI

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie pakowanie i przygotowywanie gotowych produktów do wysyłki, a także załadunek i rozładunek aut za pomocą wózka widłowego.

WYMAGANIA

Wymagamy uprawnień na wózki widłowe, zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków, dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym. Doświadczenie w pracach magazynowych będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie w wysokości 2550 zł brutto + premia, pakiet szkoleń przygotowujących do objęcia stanowiska, pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00 i 14:00-22:00, a także odzież roboczą.

Więcej informacji pod numerem 504 862 677 lub 506 561 585.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu

Rekrutują z Praca.pl