Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik magazynu

Boels Rental Polska

Gliwice

268 dni temu

Boels Polska Sp.z.o.o.
Jesteśmy holenderską firmą z 40-letnim doświadczeniem w sektorze wynajmu maszyn, urządzeń i narzędzi zarówno dla przemysłu, budownictwa, przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. Obecni w 11 krajach Europy, jesteśmy liderem w branży na rynkach w Holandii, Belgii i w Niemczech. Posiadamy swoje filie także w Luksemburgu, na Słowacji, we Włoszech, w Szwajcarii, Danii, Szwecji, Norwegii oraz w Islandii.
Od 2009 jesteśmy obecni w Polsce, gdzie otworzyliśmy swoje oddziały min. w Warszawie, Gdańsku, Szczecinie, Poznaniu oraz w Gliwicach, Jaworznie i Czeladzi.

W związku z wzrostem zapotrzebowania na nasze usługi oraz ogólnym rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice
Nr Ref.: konserwator

Wymiar pracy: Cały etat

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za magazynowanie, konserwację maszyn i narzędzi oraz odpowiednie ich przygotowanie do ponownego użytku

Obowiązki na stanowisku:
  • Odbiór maszyn i narzędzi, pomoc w rozładunku , oczyszczenie i kontrola ewentualnych usterek
  • Drobna konserwacja maszyn i narzędzi z oferty najmu (maszyny i narzędzia w większości budowlane)
  • Dbanie o odpowiednie rozplanowanie w magazynie
  • Dbanie o schludność magazynu/ składu maszyn/ terenu oddziału
  • Aktywne zaangażowanie w codzienne funkcjonowanie oddziału
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Prawo jazdy kategorii B (kategoria E mile widziana ale nie wymagana)
  • Mile widziane zainteresowanie maszynami, mechaniką lub budownictwem
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej, finansowo zrównoważonej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Przejrzyste zasady wynagrodzenia
  • Ciekawy i różnorodny zakres obowiązków
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, rozwodu zawodowego i awansu
  • Możliwość wykorzystywania własnych pomysłów i kreatywności
  • Pracę w dynamicznym i młodym zespole
  • Atmosferę opartą na współpracy oraz indywidualne podejście do pracownika

Poznaj

Boels Rental jest międzynarodowym przedsiębiorstwem działającym w sektorze wynajmu maszyn (głownie budowlanych) oraz sprzętu i narzędzi. Firma Boels należy do czołówki europejskiej branży wynajmu. Siedziba główna i centrum usług znajduje się w holenderskim mieście Sittard. Boels Rental posiada obecnie w 10 krajach ponad 350 filii oraz 2250 punktów w różnych europejskich sieciach budowlanych. Swoją działąlność rozpoczęła w Holandii a następnie rozszerzyłą ją na pozostałe kraje Beneluksu. Na chwilę obecną firma prosperuje ponadto w Austrii, Czechach, Slowacji, Włoszech, Szwajcarii oraz w trzech krajach Skandynawii. W Polsce firma istnieje od 2009 roku i ma na chwilę obecną 9 oddziałów.   W firmie Boels pracuje ponad 2500 pracowników. Firma Boels realizuje strategię rozwoju, która przewiduje otwieranie nowych oddziałów.

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu