Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
pracownik magazynu

Beetsma Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
2156 dni temu
Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Obecnie dla naszego klienta z branży logistycznej poszukujemy osób zainteresowanych współpracą na stanowisku pracownik magazynu.

Możliwy kontakt telefoniczny 536-560-524

Miejsce pracy: wielkopolskie/ Poznań

Zadania:

- rozładunek, załadunek towaru
- przygotowywanie towaru do wysyłki
- intenaryzacje, metkowanie
- inne prace zlecone

Wymagania:

- umiejętność pracy w zespole
- sumienność, zaangażowanie
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

- atrakcyjną stawkę godzinowa
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliowością przejścia na podstawie umowy o pracę
- praca w godz 7:00-15:00, 15:00-23:00, 23:00-7:00 możliwość wyboru godzin
- bezpłatny dojazd do miejsca pracy z Ronda Rataje